Zajęcia dla Dzieci i Młodzieży

Kochane dzieciaki młodsze i starsze!

Zapraszamy na zajęcia taneczne w sezonie 2022/2023. Tym razem proponujemy Wam najbardziej lubiane rodzaje zajęć:

- Balet/Jazz - grupa wiekowa 4-6 lat
- Commercial grupa początkująca - grupa wiekowa 7-9 lat
- Commercial grupa początkująca - grupa wiekowa 10-15 lat
- Hip hop grupa początkująca - grupy wiekowe 7-9 lat
- Hip hop grupa początkująca - grupa wiekowa 10-15 lat
W lipcu i sierpniu zapraszamy również na trzydniowe warsztaty stacjonarne z powyższych zajęć. Zapraszamy do zapisów już dziś ! :)

Wiadomo nie od dziś, że trening czyni mistrza a co za tym idzie regularny trening więcej niż raz w tygoniu przyczyni się do większych postępów, co na pewno będziecie mogli zaobserwować już po pierwszym semestrze nauki.
Najmłodsze dzieci czyli przedszkolaki w wieku 4-6 lat zapraszamy na rozruch w postaci zajęć taneczno ruchowych raz w tygodniu. Będzie to rozgrzewka taneczna z elementami zabawy aby zachęcić dzieci do "zabawy" w taniec na poważnie w kolejnych latach.
Taniec nowoczesny to jak wiadomo zbiór niezliczonej ilości odmian i technik tańca. My proponujemy podział na techniki Commercial i hip hop. Połączenie tych dwóch kursów da wam przygotowanie techniczne z najważniejszych technik tańca.
Pod koniec sezonu damy wam możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na scenie przed publicznością.

Commercial Dance :

Lubisz oglądać teledyski? Podczas koncertów zwracasz uwagę na ciekawe kroki tancerzy? Jeśli tak, to zajęcia idealne dla Ciebie! Commercial Dance to zajęcia wszechstronne i dynamiczne. To połączenie wielu stylów stylów tanecznych, między innymi: videoclip dance, hip-hop, funky czy jazz.
Commercial Dance to doskonała zabawa w rytmie popularnych hitów. To właśnie na tych zajęciach można nauczyć się choreografii do piosenek ulubionych artystów. Treningi te zapewniają również wszechstronność, dzięki nauce wielu podstaw wielu stylów. Uczą też synchronizacji w grupie oraz odpowiedniego prezentowania się na scenie lub przed kamerą.

Hip Hop :

Hip Hop jest zaliczany do tańca nowoczesnego, to niezwykle dynamiczny, wręcz szalony taniec, łączący młodzieńczy luz z perfekcyjnie wyćwiczonymi, skomplikowanymi i skocznymi krokami. W każdych zajęciach zawarta jest rozgrzewka, ćwiczenia koordynacyjne bądź rozluźniające oraz choreografia. Treningi są rozwinięte o podstawowe i zaawansowane elementy ćwiczeń siłowych i rozciągających, ale również wprowadzamy w nie dużo swobody i zabawy, dzięki czemu dzieci rozwijają się wszechstronnie.

Szczegółowy grafik zajęć z możliwością zapisu znajdziecie TUTAJ

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy: KONTAKT