Indywidualne lekcje tańca

Jeśli nie macie czasu na regularne chodzenie na zajęcia to zachęcamy do umawianie się na lekcje indywidualne. Są to spotkania z instruktorem tańca w umówionym (dopasowanym do Twojego czasu) dniu i godzinie.
Lekcje indywidualne są doskonałe dla par narzeczonych, bez względu na to czy marzą o prostym, spontanicznym 2na1 czy też wyjątkowej choreografii, którą goście zapamiętają na długie lata. Podczas spotkań zaplanujemy Wasz "pierwszy taniec" począwszy od wyboru odpowiedniego tańca, muzyki do ułożenia prostej lecz ciekawej choreografii!  Na takich lekcjach instruktor poświęca czas tylko Wam podchodząc do każdej pary indywidualnie. Lekcje indywidualne to także uzupełnienie np.: kursu dla narzeczonych, kursu tańca towarzyskiego lub innych kursów tańca w parach lub solo, w przypadku gdy potrzebujesz nadrobić materiał lub po prostu uzupełnić o bardziej zaawansowane kroki.

Cena lekcji indywidualnych jest uzależniona od ilości osób oraz ilości zaplanowanych spotkań. Podczas lekcji indywidualnej na sali znajduje się tylko jedna para oraz instruktor. Do państwa dyspozycji oddajemy salę taneczną z profesjonalnym nagłośnieniem, lustrami, wentylacją, klimatyzacją i najlepszym specjalistą od pierwszego tańca. Istnieje możliwość nagrania filmu z lekcji co będzie pomocne podczas treningu własnego. Lekcje w języku angielskim prowadzimy w regularnych cenach :)

Aktualny CENNIK ZAJĘĆ znajdziecie TUTAJ.