O Szkole Tańca Dancefloor

Dancefloor jest Szkołą Tańca, której głównym celem jest poprawa nastroju naszych gości poprzez zapewnienie zajęć tanecznych na najwyższym poziomie. Prowadzimy zajęcia dla wszystkich grup wiekowych ale głównie dla osób dorosłych, Kobiet i Mężczyzn zarówno w parach jak i solo. Taniec jest przyjemnością, dzięki której poprawiamy nie tylko samopoczucie ale także wygląd – ujędrnienie skóry, wysmuklenie mięśni, poprawa kondycji fizycznej oraz koordynacji ruchowej. Taniec to najlepsza i najprzyjemniejsza kuracja odmładzająco-upiększająca. Zapraszamy do tanecznego SPA!

 W 2005 roku powstała Szkoła Tańca Dancefloor z pierwszą  siedzibą w Zabrzu, gdzie instruktorzy tańca dzielą się swoją wiedzą i pasją z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. Na początku 2009 roku powstał Dancefloor w Krakowie z piękną salą w centrum miasta. Tworząc Dancefloor w Zabrzu i Krakowie przyświecała mi idea dzielenia się z ludźmi pięknem jakim jest "taniec". To on sprawił, że życie wielu ludzi nabrało wspaniałego biegu i sensu istnienia, którego poszukiwali od lat. Jeśli bardzo w to uwierzymy i będziemy wytrwali w ćwiczeniach, to taniec może sprawić, że  staniemy się w życiu codziennym  bardziej życzliwi, zrelaksowani i będziemy dostrzegać uroki otoczenia. Dzisiaj tworząc dla Was Dancefloor mam nadzieję tym pięknem się z Wami dzielić.

 

 


Katarzyna Prenkiewicz (Wieczorek)

DLACZEGO MY

Szkoła Tańca Dancefloor to jedna z największych i najlepszych szkół tańca w Krakowie i Zabrzu, założona przez tancerzy i jednocześnie instruktorów tańca z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć. Powstawaniu Szkoły Tańca Dancefloor towarzyszyły m.in.: doping przyjaciół z parkietu oraz wsparcie osób bezpośrednio nie związanych zawodowo z tańcem, którzy jednak taniec noszą w swoim sercu. Nasi instruktorzy posiadają uprawnienia do nauki poszczególnych technik tańca, a na zajęciach panuje świetna atmosfera. Kroków możesz nauczyć się wszędzie, ale u Nas oprócz tego poznasz wspaniały świat taneczny i jego najcieka wsze strony. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie… Oferujemy Wam bardzo duży wybór technik tańca dl a wszystkich grup wiekowych, a dla tych, którzy nie mają czasu na regularne zajęcia proponujemy lekcje indywidualne - idealne np. dla narzeczonych lub osób którzy chcą poprawić technikę! Polecamy wiele zajęć dla dzieci i młodzieży z możliwością przystąpienia do grupy sportowej, a co za tym idzie występowania w pokazach i konkursach tańca. W naszej ofercie znajdziesz także zajęcia poranne najlepsze na rozbudzenie organizmu przed „trudami dnia codziennego”. Istnieje możliwość zorganizowania grup zamkniętych np. dla firm lub grup znajomych. W weekendy i wakacje organizowane są warsztaty, czyli parę godzin z wybraną techniką tańca na różnych poziomach zaawansowania. Dancefloor w Krakowie i Zabrzu to szkoły usytuowane blisko centrum miasta, gdzie jest dogodny dojazd zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. Dla zmotoryzowanych do dyspozycji wiele miejsc parkingowych.  

Nasza Szkoła jako uczestnik programu sportowo - rekreacyjnego honoruje karty MultiSpo rt, Fit Profit oraz OK System. Posiadacze kart z uwzględnieniem zasad ogólnych oraz regulaminu Szkoły Dancefloor w większości kursów objętych tym programem mogą uczestniczyć nieodpłatnie. W celu zapoznania się ze szczegółowymi zasadami uczestnictwa w kursach tańca na podstawie okazywanej ka rty MultiSport, Fit Profit oraz OK Sytem, zapraszamy do kontaktu z recepcją szkoły i zapoznania się z regulaminem Szkoły, umieszczonym na naszej stronie.. Usługi dostępne będą po okazaniu Karty w recepcji. Podczas wizyty użytkownik Karty zostanie poproszony o podpisanie listy, na której zostanie odnotowane jego wejście na zajęcia. Oprócz Karty prosimy zabrać ze sobą dokument ze zdjęciem.






Szczegółowy rozkład zajęć znajdziesz w grafiku na naszej stronie internetowej. Poniżej zamieszczamy przykładowe zajęcia, na które możecie się zapisać, pamiętajcie jednak, że  oprócz naszej oferty zajęć jesteśmy otwarci na Wasze propozycje:
•    Taniec towarzyski
•    Hip hop
•    Kursy Tańca dla Narzeczonych
•    Salsa Lady Styling
•    Taniec nowoczesny
•    Modern Jazz/Jazz
•    Dancehall
•    Taniec użytkowy, 2 na 1
•    Nauka Tańca dla dzieci
•    Nauka Tańca dla młodzieży
•    Grupy pokazowe
•    Indywidualne lekcje tańca
•    Zajęcia poranne

Wszystkich serdecznie zapraszamy do zapisania się na zajęcia.