Instruktorzy

Kasia Prenkiewicz - instruktor kursów dla par

Trenuje taniec towarzyski od 14 roku życia. Jest tancerką o najwyższej międzynarodowej klasie tanecznej „S”. Przez wiele lat jej nauczycielami byli najlepsi trenerzy  polscy i zagraniczni tj. np. Bożena Reiman, Colin James, Hans-Reinhard Galke, Peter Mangelsdorff, Katia Vanone, Roman i Monika Pawelec, Igor Gutowski. Tańczyła na wielu parkietach Europy, rywalizując z najlepszymi parami świata. Od 2002 roku jest instruktorką rekreacji ruchowej a od 2008 instruktorką dyscypliny sportu - taniec sportowy. Taniec towarzyski to technika najbliższa jej sercu ale nie jedyna. Uczestniczyła w wielu warsztatach tanecznych w zakresie tańca nowoczesnego, jazzowego, różnych odmian hip hopu oraz salsy. 


Instruktorzy współpracujący

Agata Kaim-Cieśla - instruktor Jazz'u

Stypendystka Gus Giordano Dance Center w Chicago, pedagog tańca jazzowego, instruktor i choreograf. Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w Tarnowskim Ognisku Baletowym, później trafiła do grupy tanecznej DSA. Wraz z zespołem brała udział w wielu konkursach i przeglądach tanecznych, w których niejednokrotnie zajmowali wysokie miejsca. Na swoim koncie ma również solowe sukcesy, m.in. zajęcie III miejsca w turnieju organizowanym przez Equrrola Dance Studio w kategorii taniec jazzowy. Od wielu lat uczestniczy w różnych warsztatach tanecznych organizowanych w Polsce oraz za granicą (Kielecki Teatr Tańca, Hubbard Street Dance Chicago, Visceral Dance Center) gdzie przede wszystkim doskonali swoje umiejętności z zakresu tańca jazzowego, który jest jej najbliższy. Swoje zajęcia prowadzi w krakowskich oraz tarnowskich szkołach tańca. Jest osobą niezwykle otwartą, energiczną, pełną pasji i miłości do tańca, którą pragnie przekazać innym.

 
 

Tomek Maderak- instruktor kursów dla par

Dyplomowany Instruktor Tańca Polskiej Akademii Sportu. Jego duże
doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy na stanowisku instruktora
tańca zaowocowało powstaniem jego własnego, niepowtarzalnego stylu
prowadzenia zajęć. Tomka cechuje charyzma i duże poczucie humoru, a
umiejętność dotarcia do każdej osoby to jego znak firmowy. Wyznaje zasadę iż
każdy może tańczyć, lecz czasami potrzeba na to torchę więcej czasu;)
Zwycięzca wielu ogólnopolskich turniejów tańca. Autor i uczestnik licznych
pokazów i show tanecznych takich jak "scream", "bururu" "Piraci" Tancerz
mistrzowskiej klasy tanecznej A, uczestnik zawodów rangi Mistrzostw Polski,
WDSF i Grand Prix
 
 

Ewelina Tutka- instruktor kursów dla par

Dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego oraz absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Nauczyciel w przedszkolu samorządowym od 2009r. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się już w szkole podstawowej i trwa nieprzerwanie ponad 25 lat. Uczestniczyła w wielu krajowych i międzynarodowych turniejach
tańca towarzyskiego i hip-hop, wielokrotnie stając na podium i wygrywając zawody. Ukończyła 2-letni kurs na instruktora tańca towarzyskiego przy Stowarzyszeniu Sztuki i Edukacji Artystycznej w Krakowie oraz szereg szkoleń w takich stylach tanecznych jak jazz, modern jazz, hip-hop, taniec ludowy i klasyczny. Zajęcia i kursy tańca towarzyskiego dla dorosłych i dzieci prowadzi od ponad 13 lat. Jej mocną stroną są lekcje indywidualne dla par szykujących pierwszy taniec na wesele. Podczas spotkań pełnych śmiechu i pozytywnej energii, przygotowuje narzeczonych do tego wyjątkowego dla nich pokazu, dopasowując choreografię do ich umiejętności i potrzeb. Jej zajęcia to nie tylko praca na ciałem i sposobem poruszania się, ale także świetna zabawa, mnóstwo satysfakcji i ogromna dawka energii, czyli idealna okazja do odreagowania codziennego stresu!


Agata Ciślak - instruktor kursów dla par

Agata Ciślak - tancerka najwyższej krajowej klasy mistrzowskiej, dyplomowany instruktor tańca, choreograf i animator. Od wielu lat trenuje taniec towarzyski  pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych trenerów. Ponadto na licznych szkoleniach wciąż rozszerza swój warsztat o inne techniki taneczne. Uczestniczka ponad 200 ogólnopolskich i zagranicznych turniejów.  Współpracuje z grupą „Beyond Musicals” wystawiającą musicale na scenach teatrów polskich. Na co dzień uczy tańca małych i dużych, od przedszkolaków do seniorów. Uważa, że taniec to połączenie sztuki i cieżkiej pracy, ale przede wszystkim dobra zabawa i masa radości.

 

Ania Dziura - instruktor Dancehall

Tańczy od 8 lat. Od samego początku tym, co skradło jej serce był dancehall, mimo że w ciągu tych wielu lat próbowała różnych styli. Regularnie uczęszcza na zajęcia i warsztaty taneczne w całej Polsce. Uczyła się od tancerzy o międzynarodowej sławie, głównie z Jamajki, takich jak m.in. Orville i Shelly Xpressionz, Latonya, Sri Lanka (Rifical Team), Katrin Wow, Joan Gringesho, Sir Ledgen oraz członkowie Scandalize Crew. Na zajęciach oprócz choreografii i nazw kroków uczy również o muzyce i kulturze jamajskiej, które są nieodłączną częścią dancehallu. Uważa, że taniec powinien przede wszystkim sprawiać radość.


Michał Kostempski -instruktor Latino & taniec towarzyski

Dyplomowany nauczyciel, sędzia tańca i choreograf. Od 18 lat zajmuje się tańcem, zaczynał od tańca towarzyskiego (posiada klasę taneczną B w stylu latynoamerykańskim i standardowym), następnie szkolił się z innych technik: jazz, modern, taniec współczesny, videoclip dance, balet. Sędzia International Dance Organisation, sędzia Dance 4 Fans, instruktor sportu o specjalizacji taniec sportowy, choreograf spektakli pantomimiczno-tanecznych realizowanych przez „Wytwórnie kroków nietypowych” działającej w Centrum Kultury i Rekreacji w Lądku-Zdroju (spektakle pt. „Born this way”,”Migotanie”,”Nieziemska pastorałka”,”Ragana”,”Ptaki”), a także koordynator Międzynarodowego Festiwalu Tańca Lądeckie Lato Baletowe. Ukończył kursy w Egurrola Dance Studio i Polskiej Akademii Sportu. Wielokrotnie stawał na podium ogólnopolskich turniejów tańca towarzyskiego. Ma na swoim koncie wiele pokazów tanecznych na prestiżowych imprezach. Szkolił się u doskonałych trenerów z całego świata. Trenuje pary tańca towarzyskiego, a także pracuję jako konsultant taneczny, od roku jest choreografem zespołu cheerleaders. Współpracuje z wieloma szkołami tańca i studiami fitness. Pracuje z ludźmi w każdym wieku, od kilkuletnich dzieci do emerytów. Stworzył tysiące cudownych i efektownych choreografii w różnych technikach tanecznych. Stara się podążać za modą taneczną dlatego ciągle doskonali swoje umiejętności i poszerza swoją wiedzę w coraz to nowszych technikach tanecznych.

Patryk Wyskocki - instruktor zajęć dla dzieci

Swoją przygodę z tańcem rozpoczął 10 lat temu w Młodzieżowym Domu Kultury w Bydgoszczy i wtedy zrozumiał, że taniec stał się częścią jego życia. Zaczął szkolić się w studiach tańca na terenie całego kraju. Zaczynał od Street dance, przez Hip hop, new age i house, aż w końcu znalazł swoją miłość jaką jest dancehall i ragga. Uczył się u najlepszych instruktorów z kraju i zagranicy takich jak m.in: Jiggy Brice Fortune, Blaakow Dancer, Lil Gbb, Lucas Migliorini, Caroline Mercado, Aya Dancer, Andrey Boyko, Gabriel Francisco, Mikhal Xqluziv Dancer, Camron One Shot, JR Black Eagle, Kool Ravers, Bigga Elite oraz wielu innych. Obecnie uczy w Szkole tańca Bohema w Bydgoszczy, Szkole tańca Joanny Ossowskiej w Bydgoszczy, Powietrzyńska studio tańca w Toruniu, Szkoła tańca Fantom w Toruniu, a także daje warsztaty na terenie kraju. Zdobywca I miejsca w conteście „SPOKO” w kategorii solo Dancehall (2015), I miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym „BUT” w kategorii Dancehall Solo pow.16 lat (2016), I miejsca na Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym „Solo duet” w kategorii Dancehall Solo (2016),1sze miejsce solo – ogólnopolski turniej tańca BUT (2017), Jego formacja So Wild Squad 6 miejsce na Ogólnopolskim turnieju tanecznym Dancehall Challange (2017). So Wild Squad 2 miejsce – formacje ( Ogólnopolski turniej tańca BUT (2017), So Wild Squad – 3 miejsce – formacje OTTN Choceń (2017). oraz wielu miejsc na podium ze swoją grupą „So Wild Squad”. Ukończył roczny kurs instruktorski ze stylów ulicznych. Pełny energii, zwariowany i bardzo kreatywny, na pewno zarazi Cię miłością do Tańca i rytmów jamajskich.