Instruktorzy

Kasia Prenkiewicz - instruktor kursów dla par

Trenuje taniec towarzyski od 14 roku życia. Jest tancerką o najwyższej międzynarodowej klasie tanecznej „S”. Przez wiele lat jej nauczycielami byli najlepsi trenerzy  polscy i zagraniczni tj. np. Bożena Reiman, Colin James, Hans-Reinhard Galke, Peter Mangelsdorff, Katia Vanone, Roman i Monika Pawelec, Igor Gutowski. Tańczyła na wielu parkietach Europy, rywalizując z najlepszymi parami świata. Od 2002 roku jest instruktorką rekreacji ruchowej a od 2008 instruktorką dyscypliny sportu - taniec sportowy. Taniec towarzyski to technika najbliższa jej sercu ale nie jedyna. Uczestniczyła w wielu warsztatach tanecznych w zakresie tańca nowoczesnego, jazzowego, różnych odmian hip hopu oraz salsy. 


Instruktorzy współpracujący

Agata - instruktor Jazz'u

Stypendystka Gus Giordano Dance Center w Chicago, pedagog tańca jazzowego, instruktor i choreograf. Swoje pierwsze kroki taneczne stawiała w Tarnowskim Ognisku Baletowym, później trafiła do grupy tanecznej DSA. Wraz z zespołem brała udział w wielu konkursach i przeglądach tanecznych, w których niejednokrotnie zajmowali wysokie miejsca. Na swoim koncie ma również solowe sukcesy, m.in. zajęcie III miejsca w turnieju organizowanym przez Equrrola Dance Studio w kategorii taniec jazzowy. Od wielu lat uczestniczy w różnych warsztatach tanecznych organizowanych w Polsce oraz za granicą (Kielecki Teatr Tańca, Hubbard Street Dance Chicago, Visceral Dance Center) gdzie przede wszystkim doskonali swoje umiejętności z zakresu tańca jazzowego, który jest jej najbliższy. Swoje zajęcia prowadzi w krakowskich oraz tarnowskich szkołach tańca. Jest osobą niezwykle otwartą, energiczną, pełną pasji i miłości do tańca, którą pragnie przekazać innym.

 

Krzysztof - instruktor kursów dla par

Tańcem towarzyskim zajmuję się od wczesnych lat. Chęć zdobywania coraz szerszej wiedzy tanecznej i zgłębianie nowych technik tańca, prowadziła go na różne parkiety europy. Podczas pracy w Zespole Pieśni i Tańca „POLONEZ”, obok tańca ludowego poznawał podstawy śpiewu i baletu. Czując chęć pogłębienia swojej wiedzy wstąpił do grupy baletowej KANON, co pozwoliło mu spojrzeć na taniec z szerszej perspektywy. Modern i jazz to kolejne etapy jego przygód, które narodziły się z miłości do tańca. Na koniec została SALSA - to była przystań na której osiadł. Na jego zajęciach zdobędziesz wystarczającą wiedzę i śmiałość, by podbić każdy parkiet! Jego motto brzmi: "Tańczyć każdy może...". Serdecznie zapraszamy na zajęcia.
 

Kasia- instruktor Dancehall, Hip Hop, Jazz

Tańczy od 12 lat. Zajmuje się różnymi stylami i technikami tańca, począwszy od jazzu i lirycalu, a skończywszy na new stylu i housie.
Dwa ostatnie lata związana była z grupą WENA X, z którą zdobyła w ubiegłym roku mistrzostwo polski w hip hopie.
Miała okazje szkolić się u najlepszych choreografów na świecie, takich jak: Thierry Verger, Justyna Lichacy, Steven Shane, Maria Yacoob, Bly Richards i wielu innych.
Ostatni rok spędziła w Londynie gdzie uczęszczała na zajęcia najlepszych londyńskich choreografów w takich szkołach jak: Pineapple Dance Studio, Husky Dance Studio oraz Bly Academy Center.
 
 

Tomek - instruktor kursów dla par

Dyplomowany Instruktor Tańca Polskiej Akademii Sportu. Jego duże
doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej pracy na stanowisku instruktora
tańca zaowocowało powstaniem jego własnego, niepowtarzalnego stylu
prowadzenia zajęć. Tomka cechuje charyzma i duże poczucie humoru, a
umiejętność dotarcia do każdej osoby to jego znak firmowy. Wyznaje zasadę iż
każdy może tańczyć, lecz czasami potrzeba na to torchę więcej czasu;)
Zwycięzca wielu ogólnopolskich turniejów tańca. Autor i uczestnik licznych
pokazów i show tanecznych takich jak "scream", "bururu" "Piraci" Tancerz
mistrzowskiej klasy tanecznej A, uczestnik zawodów rangi Mistrzostw Polski,
WDSF i Grand Prix
 
 

Ewelina

Dyplomowana instruktorka tańca towarzyskiego oraz absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna. Nauczyciel w przedszkolu samorządowym od 2009r. Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się już w szkole podstawowej i trwa nieprzerwanie ponad 25 lat. Uczestniczyła w wielu krajowych i międzynarodowych turniejach
tańca towarzyskiego i hip-hop, wielokrotnie stając na podium i wygrywając zawody. Ukończyła 2-letni kurs na instruktora tańca towarzyskiego przy Stowarzyszeniu Sztuki i Edukacji Artystycznej w Krakowie oraz szereg szkoleń w takich stylach tanecznych jak jazz, modern jazz, hip-hop, taniec ludowy i klasyczny. Zajęcia i kursy tańca towarzyskiego dla dorosłych i dzieci prowadzi od ponad 13 lat. Jej mocną stroną są lekcje indywidualne dla par szykujących pierwszy taniec na wesele. Podczas spotkań pełnych śmiechu i pozytywnej energii, przygotowuje narzeczonych do tego wyjątkowego dla nich pokazu, dopasowując choreografię do ich umiejętności i potrzeb. Jej zajęcia to nie tylko praca na ciałem i sposobem poruszania się, ale także świetna zabawa, mnóstwo satysfakcji i ogromna dawka energii, czyli idealna okazja do odreagowania codziennego stresu!


Agata

Agata Ciślak - tancerka najwyższej krajowej klasy mistrzowskiej, dyplomowany instruktor tańca, choreograf i animator. Od wielu lat trenuje taniec towarzyski  pod okiem najlepszych polskich i zagranicznych trenerów. Ponadto na licznych szkoleniach wciąż rozszerza swój warsztat o inne techniki taneczne. Uczestniczka ponad 200 ogólnopolskich i zagranicznych turniejów.  Współpracuje z grupą „Beyond Musicals” wystawiającą musicale na scenach teatrów polskich. Na co dzień uczy tańca małych i dużych, od przedszkolaków do seniorów. Uważa, że taniec to połączenie sztuki i cieżkiej pracy, ale przede wszystkim dobra zabawa i masa radości.

 


Nazywam się Ewelina i tańczę od 5 roku życia. Swoją przygodę rozpoczęłam od tańca nowoczesnego, pózniej kilka lat specjalizowałam się w tańcu towarzyskim. Jednak ostatecznie moje serce podbił jazz, tańczyłam ponad 100 razy na scenie w Częstochowskim Teatrze Tańca. W

2016 roku ukończyłam kurs instruktorski w Egurrola Dance Studio  ze specjalizacją taniec jazzowy. Zajęcia to moja największa pasja, kocham dzielić się z ludźmi pozytywną energią i zarażać ich miłością do tańca.